شنبه 4 بهمن 1399   16:29:28
1397/1/19 یکشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 39640490
  تعداد بازدید این صفحه: 624429
  در امروز: 13085

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/9/8 شنبه
اقدامات تحسین بر انگیز منطقه دو در جهت جلوگیری از آبگرفتگی ها / رضایت شهروندان از وضعیت تردد در زیرگذرها
مهندس جلالیان وضعیت سطح منطقه را در مواقع بارندگی ها مطلوب ارزیابی کرد/ با تلاش مجوعه معاونت عمران و خدمات شهری در بارش های اخیر هیچ نقطه ای در سطح منطقه آبگیر اعلام نشد.


به گزارش ارتباطات و امور بین الملل منطقه دو شهرداری کرج:
مدیر منطقه دو شهرداری کرج  وضعیت سطح منطقه را در هنگام نزولات آسمانی مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه با اقدامات به موقع و شایسته این مجموعه تاکنون هیچگونه آبگرفتگی در معابر و نقاط آبگیر به وجود نیامده است.
مهندس جلالیان با بیان مطلب فوق افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته از ابتدای سال در صدد رفع تمامی مشکلات احتمالی در مواقع بارندگی ها بودیم و از این رو با
بررسی سطح منطقه توسط کارشناسان و شناسایی نقاط آبگیر و همچنین بررسی  نقاط مستعد جهت احداث چاه جذبی بر اساس گزارشات میدانی کارشناسان معاونت عمران و مشاور نقشه بردار توانستیم اقدامات خوبی انجام دهیم.
در ادامه مدیر منطقه دو شهرداری کرج عنوان کرد: اصلاح شیب و انتقال آبهای سطحی توسط جداول
کانیوو و جداول کتابی و روسی و بعضا کانال و همچنین  احداث چاه جذبی توسط پیمانکار مربوطه و بهره برداری آن در هنگام نزولات آسمانی از دیگر اقدامات این منطقه بوده است.

در پایان مدیر منطقه ضمن قدردانی از عوامل اجرایی و معاونت های عمران و خدمات شهری در خصوص این اقدامات تحسین برانگیز و کسب رضایت شهروندان خاطر نشان کرد: ازجمله اهداف مدیریت شهری روان سازی حمل و نقل در معابر سطح منطقه در مواقع بارش هاست که به فضل خداوند و تلاش همکارانم در این سو گام های مثبتی برداشته شده است. 

كلمات كليدي : شهردای منطقه دو , شهرداری منطقه 2 , شهرداری منطقه دو کرج

تعداد بازديد اين صفحه: 624429
تعداد بازديد کنندگان سايت: 39640490 تعداد بازديد زيرپورتال: 629507 اين زيرپورتال امروز: 158 سایت در امروز: 13085 اين صفحه امروز: 155
1395/5/28 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.