شنبه 4 بهمن 1399   17:24:12
1397/1/19 یکشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 39641136
  تعداد بازدید این صفحه: 624449
  در امروز: 13731

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/9/1 شنبهجلالیان دربازدید از مجتمع امور صنفی شیخ آباد عنوان کرد:
رفع هشتاد درصد موانع فعالیت شهرک صنفی شیخ آباد در یکسال گذشته

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل منطقه دو شهرداری کرج:

جلالیان  مدیر منطقه دو شهرداری کرج در حاشیه بازدید  استاندار البرز از شهرک صنفی شیخ آباد در روز پنجشنبه با حضور شهردار و نمایندگان مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی  با اعلام خبر فوق افزود شهرداری و به ویژه منطقه دو نقش اساسی  در روند  شکل گیری و رفع مشکلات شهرک صنفی شیخ آباد با بیش از 1700  واحد صنفی  در طول یکسال گذشته داشته ودر این راه نقشی فراتر از وظایف خود پذیرفته و با جلسات متعدد وتلاش بی وقفه گامهای اساسی در همکاری با  هیئت امنای این شهرک برداشته است . شهبازی استاندار البرز نیز در این بازدید عنوان کرد از تمامی ظرفیت استان برای پویایی و احیای شهرک صنفی شیخ آباد استفاده کردیم و مصوبه شورای تامین نیز به کمک احیا و پویایی شهرک صنفی شیخ آباد آمد  وی ادامه داد: طی یک سال اخیر با اهتمام و تمرکز ویژه برای برداشتن سدهای بزرگ سر راه فعالیت این شهرک وارد عمل شدیم و این امر با جلسات تخصصی و بازدیدهای میدانی به جد پیگیری شد.
استاندار البرز با تشکر از مجموعه  شهرداری کرج به ویژه منطقه دو عنوان کرد شهرداری  همکاری و همراهی بسیار خوبی داشته و اکنون به گفته هیات مدیره شهرک صنفی، هیچ گونه مانعی در راستای خدمات و هماهنگی های دولتی وجود ندارد.
حسن عقبایی دبیر هیات امنای شهرک صنفی شهرک صنفی شیخ آباد نیز در این بازدید از اقدامات موثر وتلاشهای وافر مهندس جلالیان مدیر منطقه دو شهرداری کرج تقدیر و تشکر نمود.
وی ادامه داد:  شهرداری منطقه دو نقش ویژه ای در به سرانجام رسیدن اهداف و برنامه های این مجموعه داشته است و خوشبختانه تمامی موانعی که باید از سوی دولت پیگیری و حل می شد، به سرانجام رسید و دستگاه های خدماتی بر اساس دستور استاندار محترم برای حل مشکلات بسیج شدند.

شایان ذکر است مجنمتع صنفی شیخ آباد واقع در شهرک شیخ آباد در طول یکسال اخیر با پیگیری وبرگزاری جلسات متعدد مدیر منطقه دو و هیت مدیره این مجموعه به مرحله بهره برداری رسیده است و موانع  موجود به سرعت در حال برداشته شدن هستند. 

 


تعداد بازديد اين صفحه: 624449
تعداد بازديد کنندگان سايت: 39641136 تعداد بازديد زيرپورتال: 629527 اين زيرپورتال امروز: 178 سایت در امروز: 13731 اين صفحه امروز: 175
1395/5/28 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.