شنبه 4 بهمن 1399   17:18:01
1397/1/19 یکشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 39641020
  تعداد بازدید این صفحه: 624446
  در امروز: 13615

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/8/27 سه‌شنبه
بازدید از خانواده مرحوم عباس عالی کارگر متوفی خدمات شهری منطقه دو
مدیر و عوامل منطقه دو شهرداری کرج از خانواده مرحوم عباس عالی از کارگران زحمتکش خدمات شهری که در حین انجام وظیفه شغل شریف پاکبانی به بیماری منحوس کرونا مبتلا و جان خود را ازدست داد.بازدید بعمل آوردند.به گزارش ارتباطات و امور بین الملل منطقه دو شهرداری کرج: عصر امروز مهندس جلالیان مدیر منطقه ، مهندس رضازاده مسئول بازرسی منطقه، مهندس کشاورز معاون خدمات شهری و هم چنین مهندس آل حبیب به خانواده مرحوم عباس عالی از پرسنل کارگر خدمات شهری که در حین کار به بیماری منحوس کرونا مبتلا و جان خود را ازدست داد، سر زدند.
در این دیدار مهندس جلالیان ضمن عرض تسلیت به خانواده و بازماندگان محترم آن مرحوم، از خداوند باری تعالی مغفرت و آمرزش این همکار محترم را خواستار شد و عنوان کرد مجموعه  شهرداری منطقه دو در همه حال در کنار این خانواده قرار دارد و این خانواده جزئی از خانواده بزرگ شهرداری می باشد که ما برخود وظیفه می دانیم به مسائل و مشکلات این خانوده معزز رسیدگی کنیم.
در ادامه مهندس رضازاده مسئول بازرسی منطقه ضمن عرض تسلیت عنوان کرد همان طور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند بهترین شیوه قدردانی از مردم هم خدمت به آن ها و هم ارج نهادن به خدماتی است که برای نظام انجام دادند، ما نیز باید خدمات و زحمات این قشر را به نحو احسن ارج بدانیم و رسیدگی به معیشت و مشکلات این خانواده باید سرلوحه امور ما قرار بگیرد.
در انتهای این بازدید بسته های معیشتی که توسط عوامل و کارکنان منطقه دو جهت کمک به این خانواده آبرومند جمع آوری شده بود تحویل این خانواده گردید.

 

 

كلمات كليدي : شهرداری منطقه 2 , شهرداری منطقه دو , شهرداری منطقه دو کرج

تعداد بازديد اين صفحه: 624446
تعداد بازديد کنندگان سايت: 39641020 تعداد بازديد زيرپورتال: 629524 اين زيرپورتال امروز: 175 سایت در امروز: 13615 اين صفحه امروز: 172
1395/5/28 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.