دوشنبه 16 تیر 1399   10:29:10

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 32107279
  تعداد بازدید این صفحه: 499067
  در امروز: 28663

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/9/7 پنجشنبه
افزایش رفاه شهروندان با اقدامات منطقه / تلاش جهادی برای خدمات رسانی به شهروندان
رفاه شهروندی از اصلی ترین مولفه های شهری است منطقه با درایت وتدبیر مدیریت مهندس جلالیان توانست شاخص های رضایتمندی را شهروندان را کسب نماید شاخص های چون تکریم واحترام به شهروندان ، ایجاد بوستان های متعدد ، شناسائی زمین های مستعد جهت سرمایه گذاری ، تحول در نوسازی بافت های فرسوده ، پروژه های عمرانی متعدد،مناسب سازی محلات وعدالت محوری توجه ویژه به محلات کم برخوردار.... نشان دهنده توسعه منطقه ای دارد که با ایجاد بستر مناسب وتلاش جهادی ومدیریت پاسخگو توانمند در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان فراهم سازد.

مرتضی جلالیان با بیان اینکه توسعه فضای سبز از وظایف اصلی شهرداری‌ها است، اظهار کرد: ارتقای فضای سبز در یکسال گذشته باعث رشد وتوسعه وآبادانی ومشارکت بیشتر شهروندان در این منطقه شده است.

وی افزود: تمام درآمد شهرداری برای افزایش آسایش و رفاه مردم است و شهرداری موظف است برای شهروندان اماکن عمومی و رفاهی ایجاد کند.

مدیرمنطقه با اشاره به جذب 100درصدی بودجه مصوب از ابتدای سال جاری که تا کنون در منطقه بی سابقه بوده گفت: در بدترین شرایط اقتصادی با ایجاده ده ها طرح وپروژه عمرانی بهترین اقدامات برای افزایش رفاه شهروندان انجام شده است.

جلالیان تصریح کرد: احداث واجرای  بیش از  5بوستان  دریکسال گذشته در سطح منطقه نشان از عزم این منطقه برای  رفاه شهروندان دارد و امیدواریم تا پایان سال تعداد این پارک‌ها به 7 برسد و تقدیم شهروندان شود.

وی افزود: با افزایش جمعیت در سطح محدوده شهرها، رشد چشم‌گیر مشکلات و معضلات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی همگام با مشکلات زیربنایی و زیرساختی، زندگی شهری را دچار چالش جدی کرده و به طور کلی فراهم کردن زندگی خوب و دارای کیفیت بالا برای تمامی شهروندان در درون یک محیط شهری کار بسیار دشواری است.

وی ادامه داد: ما شعار خدمت به مناطق کم‌برخوردار را نمی‌دهیم بلکه عمل می‌کنیم. در سال جاری 4بوستان درمحلات کم برخوردار شیخ آباد ، اکبر آباد کلینی ، رنجی ها ، ذوب آهن تحویل شهروندان خواهد شد.

وی ادامه داد: تدابیر بسیاری برای کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدها به کار گرفته شد تا بتوانیم اقدامات عمرانی بزرگی انجام دهیم .


عكس های مرتبط :

تعداد بازديد اين صفحه: 499067
تعداد بازديد کنندگان سايت: 32107279 تعداد بازديد زيرپورتال: 503123 اين زيرپورتال امروز: 452 سایت در امروز: 28663 اين صفحه امروز: 450
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.